Locuri de munca studenti in strainatate: Anglia si Scotia

9 0

Oferte de munca pentru studenti in Anglia si Scotia la COM INVEST / Work and Study Abroad in Cluj-Napoca

Descrierea postului

Com Invest ofera contracte de munca, domeniul hotelier-turistic, in Anglia si Scotia. Durata contractului este de 6, 12 luni(cu posibilitatea prelungirii). Cerinte: limba engleza nivel intermediar, varsta peste 18 ani. Salarizare: incepand cu 5,80 lire/ora; se lucreaza 40 de ore pe saptamana, orele suplimentare se platesc extra.

Pt informatii trimiteti mail pe adresa: ionela@com-invest.org sau sunati la numarul de telefon: 0264/406879

Websiteul angajatorului ofera mai multe informatii: http://www.com-invest.org

Ca sa aplici pentru acest post trebuie sa trimiti CV-ul prin email la ionela@com-invest.org

Da ne like pe Facebook

Daca ti-a placut acest articol nu uita sa te abonezi la feedul RSS!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Niciun comentariu pe"Locuri de munca studenti in strainatate: Anglia si Scotia"

Posteaza un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *